Home / O nas

Centrum Edukacji CREATIVE, powstało z myślą o wszystkich, którzy pragną zdobyć jeden z zawodów najbardziej pożądanych na rynku pracy, a jednocześnie stawiają na bardzo wysoką jakość kształcenia, oraz jasne zasady nauki. Jesteśmy nową prestiżową placówką kształcenia ze świeżym spojrzeniem na szkolnictwo policealne.

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego słuchacza. Niezdecydowanym służymy wsparciem w zakresie doradztwa zawodowego i wyboru ścieżki kształcenia.

Cechuje nas jakość i profesjonalizm w działaniu. Nasi nauczyciele to praktycy, mogący pochwalić się doskonałymi umiejętnościami trenerskimi.

Zajęcia prowadzone są w profesjonalnie przygotowanych pracowniach, organizujemy również zajęcia wyjazdowe, wyjścia i wycieczki edukacyjne.

Przeprowadzamy egzaminy próbne z kwalifikacji oraz próbne matury.

Dla każdego kierunku przygotowujemy pakiety uzupełniające, polegające na organizowaniu bezpłatnych szkoleń i kursów doskonalących umiejętności i wiedzę z danej dziedziny.

Wyróżniamy najlepszych! Słuchaczy wyjątkowo uzdolnionych, pilnych, zdobywających wysokie oceny i regularnie uczęszczających na zajęcia nagradzamy pakietami edukacyjnymi, stypendiami, zwrotami kosztów dojazdu i wieloma innymi atrakcyjnymi nagrodami.

Naszym absolwentom pomagamy w znalezieniu pracy, służymy pomocą w zakładaniu przez nich własnych działalności.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Dołącz do nas i kreatywnie pokieruj swoim życiem!