fbpx

Centrum Edukacji Creative

Centrum Edukacji CREATIVE,

powstało z myślą o wszystkich, którzy pragną zdobyć jeden z zawodów najbardziej pożądanych na rynku pracy, a jednocześnie stawiają na bardzo wysoką jakość kształcenia, oraz jasne zasady nauki.

Jesteśmy prestiżową placówką kształcenia ze świeżym spojrzeniem na szkolnictwo policealne.

U nas zrealizujesz szkolenia w mieście Kraków
Szkolenia

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego słuchacza. Niezdecydowanym służymy wsparciem w zakresie doradztwa zawodowego i wyboru ścieżki kształcenia. Prowadzimy szkolenia w mieście Kraków.

Cechuje nas jakość i profesjonalizm w działaniu. Nasi nauczyciele to praktycy, mogący pochwalić się doskonałymi umiejętnościami trenerskimi.

Zajęcia prowadzone są w profesjonalnie przygotowanych pracowniach, organizujemy również zajęcia wyjazdowe, wyjścia i wycieczki edukacyjne.

Przeprowadzamy egzaminy próbne z kwalifikacji oraz próbne matury.

Dla każdego kierunku przygotowujemy pakiety uzupełniające, polegające na organizowaniu bezpłatnych szkoleń i kursów doskonalących umiejętności i wiedzę z danej dziedziny.

Wyróżniamy najlepszych! Słuchaczy wyjątkowo uzdolnionych, pilnych, zdobywających wysokie oceny i regularnie uczęszczających na zajęcia nagradzamy pakietami edukacyjnymi, stypendiami, zwrotami kosztów dojazdu i wieloma innymi atrakcyjnymi nagrodami.

Naszym absolwentom pomagamy w znalezieniu pracy, służymy pomocą w zakładaniu przez nich własnych działalności.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Dołącz do nas i kreatywnie pokieruj swoim życiem! 
Oferujemy Ci bezpłatne szkolenia w mieście Kraków.